ערב משחקי שליטה והתמסרות 30.6

מנחה:
ליאת ליליאן לוי וטלי זמיר
מתי:
יוני 30 @ 19:30 - 23:55
איפה:
פרדס חנה, מיקום מדויק יימסר לנרשמים
להרשמה:

החשש מלאבד שליטה נמצא בכולנו ולרוב משאיר אותנו באמונות שאינן מיטיבות איתנו, כמו האחיזה בדברים שאנחנו בטוחים בהם, אוחזים בהם ולבסוף נשארים מקובעים בתוכם. ואיך זה פוגש את הרצון האנושי דווקא כן להעמיק? כן להרגיש ולהתרגש? כן לחוות בעוצמה ולשחק במגרש המשחקים של החיים? בדיוק בשביל זה הכנו ערב של משחקי שליטה והתמסרות 🙂 ערב שמתורגלת בו תקשורת מסוג אחר מהיומיום שלנו, שיש בו סקרנות, כנות, ביטחון, הסכמה וכבוד הדדי.

איזון מגדרידרוש איזון מגדרי
רמת נועזותכולל ערום, כולל מגע באברי מין, תירגול עם פרטנר קבוע - עובדים עם מי שהגענו איתו, תירגול עם פרטנרים מתחלפים
אפיון האירועהרצאה, מעגל שיחה, סדנת תקשורת אינטימית, סדנת מגע, סדנה ארוטית, קורס לנשים, קורס לגברים, קורס זוגות, מפגש קבוצתי שכולל אופציה למיניות, ג'ם/ מעבדה/ מרחב תירגול, טנטרה, בדסמ BDSM
מידע נוסףהערב מורכב עם כלים מעולמות שונים, בניהם כלים מעולם המיניות (טנטרה ובדסמ). כמו כן תירגולים שונים של חיי היום יום שאינם מיניים בהגדרה (למשל תקשורת מקרבת או מיינדפולנס). המרחב יכול לכלול ערום מלא ו/ או מגע מיני אך זו זכות רק למי שמעוניין/ת בכך. הדגש בערב הוא שכל אחד מתרגל את הגבולות שלו באופן ברור ושומר על עצמו ועל צרכיו באופן מלא. חלק מהמטרה בערב זה הוא לקבל את מה שמסביבי וללא שיפוטיות ובצורה שאנחנו בעצם לומדים יותר לעומק על עצמינו. המרחב מאפשר חקירה ללא שיפוטיות. מי שמגיע בזוג, מיידע במעגל פתיחה אם רוצים לעבוד באקסלוסיביות או בשיתוף עם עוד אנשים במרחב. להחלטת כל זוג עם הגבולות שלו.